Добова оренда квартир в Алчевськ

2 пропозицій

Алчевськ
Великий промисловий центр Алчевськ відомий на всю Україну своїми підприємствами . Місто розташоване на Донбасі в Луганській області. Зосередженість заводів і фабрик формує велику кількість робочих місць. В даний момент чисельність населення перевищує 113 тис. чоловік. Більшість їх них трудяться на основних підприємствах міста - Алчевському коксохімічному заводі , Металургійному комбінаті , ТОВ « Метали і полімери » , ТОВ « Завод сталевого дробу » , « АлчевскСтойСервіс ». трест « Алчевскстрой ». Також існує ще кілька десятків дрібних підприємств , які виробляють всілякі харчові , хімічні та будівельні продукти. Державному бюджету ці об\'єкти приносять стратегічно важливі суми.
Історія виникнення , як і у багатьох промислових міст , почалася з робочого селища навколо заводу. Донецько- Юр\'ївський завод (а нині - потужний Металургійний комбінат) заснував український магнат , купець першої гільдії Алчевський Олексій Кирилович , який і дав своє ім\'я місту. Алчевський був не тільки хорошим інвестором , а й меценатом - жертвував на освіту народу великі кошти.
«Місто вогню і металу» , як гордо називають Алчевськ жителі , декілька разів змінював своє ім\'я. У 1931 році він змінив звичне ім\'я на « Ворошиловськ » на честь активного революціонера , потім на « Комунарськ » , але, врешті -решт , в 1991 році повернув належало йому назву. А ось назва залізничної станції так і залишилося називатися « Комунарському ». Так що якщо ви приїжджаєте в Алчевськ на поїзді , не лякайтеся що проїхали свою станцію.
Ринок оренди нерухомості в Алчевську розвинений. Якість місцевих готелів може іноді кульгати на обидві ноги , а комфортабельність добових квартир дозволить розміститися з звичним зручністю. Щодобові квартири в Алчевську розташовані в зручній близькості від транспорту. Якщо ви приїхали на авто , то з паркуванням проблем не виникне - приватний сектор або міські висотки завжди мають паркувальні місця з запасом.
В  Алчевську безліч пам\'ятників ВВВ. Місто взяло на себе важкий удар , тут розгорталися трагічні події під час німецької окупації , але міцна рука металургів відбила удар. Меморіали прикрашені клумбами та лавками , для відпочинку обладнано безліч парків.
Ситуація житлово- комунального обслуговування в Алчевську сприятлива . Постійно ведеться ремонт доріг , впорядковуються двори та під\'їзди . Зняти квартиру в Алчевську легко , якщо ви знаєте адресу allflat.com.ua . Великий вибір добових квартир недорого від господарів. Тут ви можете підібрати житло на будь-який гаманець .
Популярна послуга добових квартир в Алчевську у студентів . Крупний державний ВНЗ - Донбаський державний технічний університет приймає іногородніх студентів-заочників.
В Алчевську крім ресторанів і кафе , нічних клубів і численних музеїв є такі місця як яхт- клуб на Ісаковського водосховище. Любителі  авто- і мотоспорту із задоволенням проведуть час на трасі для мотокросу або на українських змаганнях з драгрейсингу .
В Алчевську багато красивих храмів. Місто історично і духовно багатий . Центр Алчевська виглядає сучасно , цілком у дусі 21 століття. Відреставровані монументальні радянські споруди з високими стелями , фонтани , бруковані плиткою площі. Це місто з душею.
Щоб зняти квартиру щодобово в Алчевську , не потрібно зусиль. У каталозі  allflat.com.ua обов\'язково знайдуться варіанти , здатні задовольнити будь-який бюджет і потреби. Сучасні квартири з швидким доступом в Інтернет , хорошим ремонтом , потрібної побутовою технікою та гарячою водою обійдуться порівняно недорого .